AKSESUARAI

AKSESUARAI

JŪSŲ STILIUS

„SEAT Alhambra“ turi viską, ko jums reikia, kad kelionė neprailgtų. Vis dėlto, jeigu norite dar labiau atspindėti savo asmenybę, rinkitės šiam modeliui priklausančius aksesuarus.

BAGAŽO SPRENDIMAI

BAGAŽO SPRENDIMAI

Daugiau galimybių

Jeigu jums reikia daugiau erdvės, negu „Alhambra“ gali pasiūlyti – ne bėda. Tiesiog pasirinkite lengvai ir greitai pritvirtinamą vilkimo kablį, kuris leis saugiai gabenti priekabą.

SAUGŪS TRANSPORTAVIMO SPRENDIMAI

SAUGŪS TRANSPORTAVIMO SPRENDIMAI

Tobulas derinys

„SEAT Alhambra“ kūrėjai pasirūpino patogiais ir saugiais bagažo gabenimo sprendimais. Sumaniai suprojektuota bagažinės erdvė leis ją maksimaliai išnaudoti.

SAUGIOS VAIKŲ KĖDUTĖS

SAUGIOS VAIKŲ KĖDUTĖS

VIP keleiviai

Sertifikuotos vaikiškos kėdutės užtikrins mažųjų keleivių saugumą. Dėl „Isofix“ sistemos jas pritvirtinti šeimos automobilyje bus išties paprasta.

FULL LINK TECHNOLOGIJOS

FULL LINK TECHNOLOGIJOS

Šeimos ryšiai

Palaikykite ryšį su šeima bet kur ir bet kada. „Full Link“ technologijos leidžia prie automobilio pramoginės sistemos prijungti savo išmanųjį telefoną ir lengvai pasiekti elektroninius laiškus, žinutes, klausytis mėgstamos muzikos. Visas šias funkcijas galite rasti ir valdyti lietimui jautriame ekrane. „Full Link“ technologijai taip pat priklauso „Mirror Link“, „Apple CarPlay“ arba „Android Auto“ sistemos, padedančios maksimaliai išnaudoti išmaniojo telefono privalumus.

Atsisiųsti katalogą