DIZAINAS

DIZAINAS

Vienas dydis – visiems

SEAT Alhambra dydis išties palieka įspūdį – tiek vertinant modelio išorę, tiek vidų. Dinamiškas dizainas paverčia šį automobilį vienu iš nedaugelio vienatūrių, kuriems nesvetima sportiška dvasia. Vos atsisėdę vidun suprasite atsidūrę automobilyje, kuriam nesvarbu, kokie žmonės juo važiuoja ir kokie jų tikslai – jis visada pasirengęs prisitaikyti.

EKSTERJERAS

EKSTERJERAS

AKIVAIZDUS UNIVERSALUMAS

Tvirtos ir solidžios proporcijos, aiškios linijos ir išskirtinio dizaino ratų arkos sukuria galingo automobilio įspūdį. Automobilio gale ant stogo krašto įkomponuotas oro aptakas, pažemintos bagažinės linijos ir stilingi žibintai neleis abejoti automobilio modernumu ir patrauklumu. Galiniai stabdžių ir gabaritiniai žibintai gali pasigirti led technologijų privalumais. Ryškūs raudoni led žibintai atrodo išties puikiai, pasižymi ilgaamžiškumu ir užtikrina aukštą saugumo lygį.

LENGVO LYDINIO RATLANKIAI

Naujas posūkis

Nauji lengvo lydinio ratlankiai – greitas ir patikimas būdas apdovanoti savo automobilį stilingu akcentu. Šiam modeliui skirti ratlankiai yra lengvesni už standartinius.

 

 

EKTERJERAS

Pasirink savo spalvą

 

 

INTERJERAS

INTERJERAS

Erdvus malonumas

INTERJERAS

Erdvus malonumas

SEAT Alhambra interjeras pasižymi įspūdingu erdvumu, o išreiškus skaičiais tai skamba taip: 2430 litrų. Tačiau interjeras yra ne tik erdvus, bet ir labai patogus. Galima drąsiai sakyti, kad jų darbo rezultatas pateisino tiek jų, tiek pirkėjų lūkesčius.

 

 

SULANKSTOMOS SĖDYNĖS

SULANKSTOMOS SĖDYNĖS

32 būdai keliauti su šeima

Visos septynios „seat alhambra“ sėdynės gali būti visiškai nulenkiamos ir išdėstomos 32 skirtingais būdais. Tai reiškia, kad šis automobilis yra toks universalus, kad gali prisitaikyti prie bet kokios šeimos poreikių. Turėdamas tiek galimybių prisitaikyti, „seat alhambra“ yra vienas universaliausių šeimos automobilių.

PANORAMINIS STOGLANGIS

 

Sugaukite saulės spindulius

Už lango šviečiančios saulės spinduliais norisi mėgautis net ir keliaujant. „seat alhambra“ turi būdų, kaip šį norą įgyvendinti. Vienas iš jų – papildomos įrangos paketui priklausantis panoraminis stoglangis, kuris atsiveria tris kartus plačiau nei standartinis stoglangis.