SAUGUMAS

SAUGUMAS

Saugumas ir patikimumas

SEAT Alhambra modelis „euro ncap“ saugumo teste gavo aukščiausią įvertinimą – penkias žvaigždutes. Tačiau mums tai – ne riba. Mes pasirūpinome saugumo priemonėmis, kurios pranoksta rinkos standartus. Pasyvaus saugumo technologijų paketui priklausančios 7 saugos oro pagalvės visada pasiruošusios nemaloniems netikėtumams, o aktyvaus saugumo technologijos rūpinasi, kad oro pagalvėms neprireiktų išsiskleisti.

BLIND SPOT DETECTION SISTEMA

BLIND SPOT DETECTION SISTEMA

Mato tai, ko nematote jūs

Rikiuotis į kitą eismo juostą galima nepatiriant jokio streso. Kaip? Tereikia išmaniosios „blind spot detection“ sistemos, kuri šoniniame veidrodėlyje vaizdiniu signalu įspėja jus, kai rikiuotis į kitą eismo juostą yra pavojinga.

LANE ASSIST SISTEMA

LANE ASSIST SISTEMA

Atgal į teisingą trajektoriją

Seat „Lane Assist“ sistema svariai prisideda prie aukšto saugumo lygio. Ši sistema naudojasi iš Alhambra vaizdo kameros siunčiamais duomenimis, analizuoja kelio ženklinimą ir rūpinasi, kad jūsų vairuojamas automobilis neišklystų iš savo eismo juostos. Pastebėjusi, kad krypstate į kitą eismo juostą, ši sistema automatiškai grąžina jus į teisingą judėjimo trajektoriją. Būkite saugūs. Mėgaukitės kelione.

TIREDNESS RECOGNITION SISTEMA

TIREDNESS RECOGNITION SISTEMA

Neblėstantis budrumas

Tiredness Recognition sistema analizuoja vairuotojo budrumą ir įspėja apie galimus nuovargio požymius. Aptikusi nuovargio ženklus sistema vairuotojui automatiškai siunčia įspėjimą, kad metas sustoti ir pailsėti. Paklausykite šios sistemos patarimų ir išvenkite nelaimės. Sustokite, atsikvėpkite ir leiskitės į kelią budresni.

7 SAUGOS ORO PAGALVĖS

7 SAUGOS ORO PAGALVĖS

Septyni saugumo kareivėliai

Kai kalba pakrypsta apie automobilio saugumą, niekas neabejoja saugos oro pagalvių būtinybe. „seat alhambra“ gali turėti iki septynių sagos oro pagalvių, įskaitant vairuotojo kelius saugančią pagalvę. Nėra malonesnio jausmo vairuojant, negu saugumas.

PATIKIMUMAS

Daugiau saugumo funkcijų

TRAFFIC SIGN RECOGNITION SISTEMA

TRAFFIC SIGN RECOGNITION SISTEMA

Ši sistema identifikuoja kelio ženklus ir apie juos praneša navigacinės sistemos ekrane. Taigi apie galimą leistino greičio ribojimą ar kelių remonto darbus sužinosite iš anksto.

ISOFIX SISTEMA

ISOFIX SISTEMA

Alhambra saugumo įrangos paketui priklauso isofix sistema, leidžianti greitai ir saugiai automobilio gale pritvirtinti dvi vaikų kėdutes. Mažiesiems keleiviams saugumo niekada nebūna per daug.

MULTICOLLISION BRAKING SISTEMA

MULTICOLLISION BRAKING SISTEMA

Eismo įvykio atveju ši sistema automatiškai ima stabdyti automobilį. Tokiu būdu siekiama sumažinti ir sušvelninti galimus eismo įvykio padarinius.