TECHNOLOGIJOS

TECHNOLOGIJOS

Viršūnė

SEAT Alhambra yra erdvus, nuo 5 iki 7 sėdimųjų vietų galintis pasiūlyti automobilis. Tačiau jis didelis ne tik savo erdve, bet ir technologijų gausa. Šis modelis gali pasigirti naujausiomis technologijomis, užtikrinančiomis komfortą, saugumą, universalumą ir malonumą. Nuo priekinių žibintų iki vilkimo kablio – „alhambra“ yra pasiruošusi įgyvendinti jūsų norus nuo pradžios iki galo.

SEAT MEDIA SYSTEM PLUS

SEAT MEDIA SYSTEM PLUS

Mėgaukitės garsu

Kad kelionė nebūtų nuobodi ir varginanti, pasirūpins „seat media system plus“ sistema, kuriai priklauso usb ir „aux-in“ jungtys, sd kortelės lizdas, „bluetooth“ ir „audio streaming“ technologijos bei 8 garsiakalbiai. Visos šios sistemos funkcijos yra valdomos 6,3 colių skersmens spalvotame, lietimui jautriame ekrane.


BI-XENON ŽIBINTAI

 

Šviesi idėja

Papildomos įrangos paketui priklausantys „bi-xenon“ žibintai kartu su led dienos šviesos žibintais ne tik prikausto praeivių žvilgsnius. Jie užtikrina tinkamą apšvietimą, yra efektyvesni, taupesni ir, lyginant su tradiciniais halogeniniais žibintais, mažiau varginantys vairuotojo akis. Jų skleidžiama šviesa yra artima natūraliai dienos šviesai.

MASAŽINĖ SĖDYNĖ

MASAŽINĖ SĖDYNĖ

Spustelkite mygtuką ir mėgaukitės

Komfortas ir atsipalaidavimas. Tokius jausmus jums siūlo patirti vairuotojo sėdynė su šildymo ir apatinės nugaros dalies masažo funkcija. Šio modelio sėdynės užtikrina taisyklingesnę laikyseną ir geresnę kraujotaką ilgose kelionėse.

VIRTUALUS PEDALAS

VIRTUALUS PEDALAS

Laisvos rankos, laisvos mintys

Vienas lengvas kojos judesys „alhambra“ gale, ir bagažinė atsidarys automatiškai. Jokių mygtukų. Jokių rankenėlių. Jokio vargo! Jūs tikrai įvertinsite šį privalumą kiekvieną kartą atėję prie automobilio pilnomis rankomis pirkinių.

PRIEDAI

Komfortas, kurio nusipelnėte

KESSY KEYLESS SISTEMA

KESSY KEYLESS SISTEMA

Ši sistema leidžia atrakinti ir užvesti automobilio variklį nesinaudojant raktu. Vos prisiartinus prie automobilio, kessy keyless sistema pajus jūsų kišenėje ar rankinėje esantį raktą ir automatiškai atrakins automobilio užraktą. Norint užvesti automobilio variklį, pakanka spustelėti start mygtuką.

DIRECT SHIFT GEARBOX (DSG)

DIRECT SHIFT GEARBOX (DSG)

DSG pavarų dėžė leidžia vairuotojui pasirinkti mechaninį arba automatinį pavarų perjungimą. Mechaniškai perjungti pavaras vairuotojas gali naudodamasis prie vairo esančiomis lopetėlėmis.

FULL LINK TECHNOLOGIJOS

FULL LINK TECHNOLOGIJOS

Full Link technologija suteikia galimybę naudotis savo išmaniojo telefono funkcijomis bet kur ir bet kada. Full Link technologija sistemai priklauso „Mirrorlink“, „Apple Carplay“ ir „Android Auto“ technologijos, leidžiančios prijungti mobilųjį telefoną ir maksimaliai išnaudoti jo galimybes.

ELEKTRA VALDOMAS BAGAŽINĖS DANGTIS IR  SLANKIOSIOS DURYS

ELEKTRA VALDOMAS BAGAŽINĖS DANGTIS IR SLANKIOSIOS DURYS

Lengvas judesys

Įlipti į SEAT Alhambra vienatūrį ir iš jo išlipti – pusė automobilio teikiamo malonumo. Be priekinių durelių šis modelis taip pat turi elektra valdomą bagažinės dangtį ir slankiąsias galines dureles. Bagažinę galite atidaryti vienu lengvu kojos judesiu. Jokių mygtukų. Jokių nepatogumų grįžus prie automobilio pilnomis rankomis pirkinių.

START & STOP SISTEMA

START & STOP SISTEMA

Duoklė aplinkai

„Start & Stop“ sistema – puikus būdas sumažinti emisijų lygį.  Jūsų automobiliui sustojus, įjungus neutralią pavarą ir išjungus sankabą „Start & Stop“ sistema išjungia variklį. Sankabą spustelėjus, variklis vėl užsiveda. Tai funkcija, apie kurią jums nereikia galvoti. Be to, ji yra „draugiška“ aplinkai ir jūsų piniginei.

4DRIVE

4DRIVE

Pasiruošęs bet kokiam keliui

Alhambra modeliui priklausanti „4DRIVE“ visų varančiųjų ratų sistema yra viena moderniausių ir efektyviausių visame pasaulyje. Veikdama išvien su 5 kartos „Haldex“ sankaba ji žaibiškai reaguoja į kiekvieną vairuotojo komandą.