DIZAINAS

DIZAINAS

INŽINERINIS GROŽIS

Pažvelgę į SEAT iš šalies pamatysite meistriškai sukurtą automobilį, kuris priverčia atsisukti. Pažvelgę iš arčiau pamatysite tą patį grožį, atsispindintį kiekvienoje smulkiausioje detalėje.

 

VAIRAS

Vairuotojo ir automobilio susiliejimas

SEAT vairas yra tarsi kanalas, kuris sujungia jus su automobiliu bei ištransliuoja jūsų norus ir emocijas. Kurdami valdymo įrankius mes galvojame apie tai, kaip paversti jūsų vairavimo patirtį nepakartojama.

INTERJERO DIZAINAS

Jausmas tarsi namuose

Esame ne tik techniniai inžinieriai. Mes kuriame emocijas. Nes mes žinome, kad jausmas sėdint už SEAT automobilio vairo yra ne mažiau svarbus už išorinį transporto priemonės grožį. Štai kodėl mes stengiamės užtikrinti, kad interjero dizainas ne tik atrodytų puikiai, bet ir taptų erdve, kurioje jums norisi būti.

EKSTERJERO DIZAINAS

Pirmasis įspūdis yra svarbiausias

 

DIZAINO VADOVAS

DIZAINO VADOVAS

Alejandro Mesonero

Kaip sako SEAT dizaino kūrimo procesams vadovaujantis Alejandro Mesonero, „mus įkvepia viskas, ką matome ir patiriame, o Barselona yra miestas, kuriame gyvename, mėgaujamės gyvenimu ir kuris nepalieka mūsų minčių kuriant dizainą“.

SEAT IBIZA – 30 METŲ

SEAT IBIZA – 30 METŲ

Legenda

Legendinio „SEAT Ibiza“ istorija prasidėjo nuo vienos idėjos – sukurti puikią mašiną, kuri taptų savo segmento lydere. Šį tikslą įgyvendinti pavyko, o modelio sėkmė neblėsta jau tris dešimtmečius. Keturi automobilių dizaineriai pasakoja istoriją.