FUNKCIONALUMAS

FUNKCIONALUMAS

MEILĖ VAIRUOTI

Jokių minčių kelionės tikslą pasiekti greičiau – mums svarbiausia, kad kiekviena kelionė, ilga ar trumpa, teiktų tik malonius įspūdžius. Štai kodėl kurdami automobilį mes rūpinamės ne tik vairavimo malonumu, bet ir komforto jausmu, neapleidžiančiu visą kelionės laiką.

SEAT SPORT

SEAT SPORT

Ant nugalėtojų pakylos – kasdien

SEAT yra prekinis ženklas, turintis nenuginčijamą sportinę dvasią. Puikus to įrodymas – su „Technikos Centru“ dirbantis „SEAT Sport“ padalinys, kuris testuoja automobilius lenktynių trasose ir siekia, kad sportiškiausi kompanijos modeliai pasiektų geriausių rezultatų.

SEAT LEON CUP RACER

SEAT LEON CUP RACER

Gražuolis žvėris

Pasinaudojus prigimtiniais 5 durų „Leon“ modelio bruožais ir nepataisomų perfekcionistų kūrėjų aistra gimė „CUP Racer“ modelis, skirtas sudrebinti lenktynių trasas. Jo galią ir veržlumą lemia 330 AG 4 cilindrų variklis ir 6 pavarų DSG pavarų dėžė su dviguba sankaba.

Varikliai

Nenuginčijamas tobulumas

Siekiant sukurti tobulą galios ir efektyvumo santykį savo klasėje, buvo nuspręsta rinktis „Eco TSI“ variklius, kurie gali pasiūlyti geresnį valdomumą, neprarandant sportiškumo. ACT technologija deaktyvuoja cilindrus, kai jų nereikia, užtikrindama optimalias degalų sąnaudas.

4DRIVE TECHNOLOGIJOS

4DRIVE TECHNOLOGIJOS

4 kartus stipresnis

„4Drive“ technologijai priklauso integruota nuolatinė visų ratų 4×4 pavaros sistema ir penktosios kartos „Haldex“ sankaba, pasižyminti staigia reakcija į situaciją kelyje.

EKSTREMALŪS SEAT TESTAI

EKSTREMALŪS SEAT TESTAI

Automobilių galimybių išbandymas

Nesvarbu, koks jūsų kelionės tikslas – nuvežti vaikus į mokyklą, ar leistis į kelionę po laukinę gamtą – SEAT galite pasitikėti ir vairuoti užtikrintai. Tam, kad įsitikintume savo automobilių galimybėmis, mes bandome modelius visose galimose aplinkose. Šiam tikslui pasiekti įveikiame daugiau nei 12 400 mylių, aplankydami įvairiausias vietas, išbandydami automobilius kai lauke nuo minus 40 laipsnių iki 45 laipsnių karščio.

NURBURGRINGAS

Visų čempionas

Kartu su lenktynininku Jordi Genė už vairo 280 AG variklį turintis „Leon CUPRA“ modelis paliko ryškų pėdsaką SEAT istorijoje. „Žaliojo pragaro“ (Niurburgringo) trasą jis įveikė vos per 7 min. 58,4 sek., pagerindamas ankstesnius, priekiniais ratais varomų automobilių pasiektus rekordus.