INOVACIJOS

INOVACIJOS

IDĖJOS, KURIOS JUS ĮKVEPIA

Kokia yra SEAT inovacijų formulė? Tai 1000 be galo talentingų mūsų Technikos Centre dirbančių žmonių, kurie konceptualizuoja, kuria ir vysto mūsų mylimiausius automobilius, mintyse visada turėdami jūsų svajones ir troškimus.

TECHNIKOS CENTRAS

TECHNIKOS CENTRAS

SEAT CENTRAS

1975 metais įkurta SEAT kompanija tuo metu buvo vienintelė Ispanijos kompanija, kuri buvo pajėgi pati suprojektuoti ir pagaminti automobilius. Tai leido mūsų Technikos Centrui „užsikrėsti“ aistra tobulesniam gyvenimui ir paversti mūsų inžinierius tikrais grožio meistrais.

SIMULIACIJA

SIMULIACIJA

Nuo imitacijos iki tikrovės

Mūsų darbuotojai naudoja pažangias virtualios realybės technologijas, kurios leidžia patirti tikrus pojūčius ir emocijas vairuojant mūsų automobilius dar prieš jiems pasirodant realybėje. Tai reiškia kruopštų darbą su patirtimis ir jausmais.

RYŠYS

Visada prisijungę

Mes žinome, kad jums labai svarbu palaikyti nuolatinį ryšį su savo artimaisiais ir jus supančiu pasauliu. Štai kodėl mes sukūrėme unikalias, šiuos troškimus įgyvendinančias ryšio programas ir technologijas.

 VIRTUALI GAMYKLA

VIRTUALI GAMYKLA

Tobulumo vizualizacija

Mes naudojame pažangiausias technologijas, leidžiančias virtualiai sukurti kiekvieną mūsų modelio detalę ir net jungti jas vieną su kita. Šis metodas leidžia mums stebėti ir analizuoti elementų darną tarpusavyje ir užtikrinti aukščiausią kokybę dar prieš automobiliui pasirodant realybėje.

 FULL LED ŽIBINTAI

FULL LED ŽIBINTAI

Genialios inovacijos

„Leon“ buvo pirmasis modelis savo klasėje, turintis „Full LED“ žibintus, leidžiančius jaustis taip, patarsi vairuotumėte dienos šviesoje, esant bet kokioms oro sąlygoms. Tai revoliucinės technologijos ir mūsų, kaip lyderio pozicijos inovacijų srityje, įrodymas.

Gražūs automobiliai kuria gražius dalykus