SEAT IŠ VIDAUS

SEAT IŠ VIDAUS

SEAT PASAULIS IŠ VIDAUS

Visi pažįsta mūsų automobilius, bet galbūt ne visi žino, kas slypi kompanijos užkulisiuose. Tą akimirką, kai užvedate variklį, baigiasi ilgas ir kruopščiai sustyguotas kūrybos procesas, kuris prasideda paprasčiausia naujo modelio idėja. Susipažinkite su šio proceso užkulisiais čia ir dabar.

 

Grožio inžinieriai

Grožio inžinieriai

Kiekviena automobilio kūrybos proceso detalė yra svarbi. Mes pasineriame į kūrybinį procesą ir kurdami išreiškiame savo vertybes bei charakterį. Štai kaip gimsta procesai, perkeliantys tobulybę į naujus lygmenis ir paverčiantys grožį neišdildomais įspūdžiais.

 

Atraskite dizainą

Išskirtinumą kuriančios idėjos

Išskirtinumą kuriančios idėjos

SEAT kompanijai tikėjimas inovacijomis reiškia 1000 žmonių komandos darbą mūsų Techniniame Centre. Tai centras, kurį galime pavadinti esminiu „nerviniu“ centru, kuriame mes konceptualizuojame idėjas, kuriame ir vystome savo automobilius bei rūpinamės, kad jie atitiktų klientų lūkesčius.

 

Atraskite inovacijas

Mėgaukitės vairavimu
Mėgaukitės vairavimu

Jokių  minčių kelionės tikslą pasiekti greičiau – mums svarbiausia, kad kiekviena kelionė, ilga ar trumpa, teiktų tik malonius įspūdžius. Tai yra pagrindinis kriterijus, kuriam skiriame dėmesį kurdami kiekvieną savo automobilių detalę.

 

Atraskite funkcionalumą

Tobulybės kūrimo komanda

Tobulybės kūrimo komanda

Tobulumo ieškantys žmonės žino, kad kartais viena mažytė detalė priverčia pamesti galvą. Štai kodėl mūsų tobulybės siekis paliečia kiekvieną detalę. Štai kodėl mums yra paprasta virsti aistringais perfekcionistais.

 

Atraskite produktus ir kokybę

Ateitis prasideda dabar

Ateitis prasideda dabar

Geresnės ateities kūrimas yra viso mūsų darbo „širdis“. Tai mus motyvuoja ir skatina toliau siekti tvarumo. Ši mintis mūsų neapleidžia kuriant kiekvieno modelio dizainą.

Atraskite tvarumą

Istorijos, kuriančios istoriją
Istorijos, kuriančios istoriją

Mūsų kelias prasidėjo daugiau nei prieš 60 metų. Visa mūsų istorija yra sulipdyta iš milijonų mažų istorijų, atsiradusių kuriant kiekvieną automobilį.

Atraskite paveldą

SEAT dizaino muziejus

SEAT dizaino muziejus