Aptarnavimas ir priežiūra

Aptarnavimo ir priežiūros paslaugų tikslas išlaikyti geriausią įmanomą jūsų automobilio formą. Mes siūlome galimybę rinktis individualius, fiksuotas -kainas turinčius paslaugų paketus, kurie leis automobiliui riedėti be jokių kliūčių ir netikėtų išlaidų.

SEAT APTARNAVIMAS

SEAT APTARNAVIMAS

Elektroninė patikra

Mums labai svarbu, kad jūsų automobilis visuomet būtų puikios formos, o jūs – ramūs ir saugūs. SEAT aptarnavimo centrai gali pasiūlyti platų paslaugų spektrą, o mūsų aistra kiekvienai detalei ir kiekvienam darbui užtikrina komfortą jums ir jūsų šeimai.

SEAT daug dirba ir labai stengiasi pasiūlyti optimaliausius sprendimus ir savo darbą atlikti greitai ir užtikrintai. Mes garantuojame išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui ir aukštą aptarnavimo lygį, nes jūsų pasitenkinimas – mūsų prioritetas.

Visas SEAT personalas nuolatos dalyvauja specialiuose mokymuose, kurie garantuoja darbo kokybę ir išskirtines žinias net apie mažiausias detales. Visi remontuojami automobiliai, prieš sugrįždami pas jus, yra kruopščiai patikrinami. Pirkdami SEAT, jūs įsigyjate ir kokybės garantą

 

 

Padangos

Padangos

Padangos, kuriomis galite pasitikėti

Padangos yra vienintelis jūsų automobilio ir kelio sąlyčio taškas, taigi jų kokybė tiesiog privalo būti puiki. SEAT atstovybės konsultantai informuos apie jūsų automobilio padangų būklę kiekvienos patikros metu bei pasiūlys geriausias jūsų modeliui tinkančias padangas ar jų remonto paslaugas. Padangų kaina nėra vien tik jų pačių kaina – ar žinojote, kad padangos turi įtakos degalų sąnaudoms, triukšmo lygiui ir sukibimui važiuojant šlapia kelio danga? Taigi kartais pigios padangos gali reikšti didesnes išlaidas degalams.

Vasarinės padangos