TECHNOLOGIJOS

TECHNOLOGIJOS

Įsikraukite

 

 

Kad ir kaip atrodo jūsų diena, kad ir ką veikiate, „SEAT Arona“ technologijos pasirūpins, kad išsaugotumėte ryšį ir kontrolę. „Full Link“, „Keyless Entry“, „Ambient Light“ ir „Wireless Charger“ sistemos yra visada pasiruošusios jums padėti.

BEVIELIS PAKROVĖJAS

BEVIELIS PAKROVĖJAS

Gyvenimas neišsikrauna

Vairuojant automobilį gyvenimas aplink nenustoja suktis, todėl privalote būti visada pasiekiami. „Wireless Charger“ bevielis įkroviklis užtikrina, kad jūsų mobiliojo telefono baterija visada bus įkrauta, o GSM stiprintuvas rūpinsis geru ryšio signalu.

MEDIA SYSTEM PLUS 8

MEDIA SYSTEM PLUS 8" SU FULL LINK

Jūs nesustabdomas

Džiaukitės mėgstamais dalykais bet kada ir bet kur. Na, gal ir ne visai bet kur, bet savo „Arona“ automobilyje – tikrai. „Full Link“ technologijos su 8 colių ekranu leidžia prijungti savo išmanųjį telefoną per „Apple Car Play“, „Android Auto“ arba „Mirror Link“ sistemas ir klausytis mėgstamos muzikos, ar naudotis kitomis mėgstamomis telefono funkcijomis.

Maršas Jūsų būgnui

KEYLESS SISTEMA SU PULSAVIMO FUNKCIJA

KEYLESS SISTEMA SU PULSAVIMO FUNKCIJA

Tiesiog artėkite prie savo SEAT Arona automobilio, ir „Keyless System“ sistema automatiškai jį atrakins. Atsisėskite vidun ir paspauskite „My Heartbeat“ mygtuką. Viskas. Ši funkcija priklauso visų X-CELLENCE apdailos paketų standartinės įrangos paketui.

BeatsAudio™

BeatsAudio™

Kokie gi nuotykiai be garso takelio? „BeatsAudio™“ garso sistema pasižymi visai nejuokingais garsais, kuriuos padeda sukurti 300W stiprintuvas, 6 garsiakalbiai ir modernus žemųjų dažnių garsiakalbis. Leiskite garsams papildyti jūsų kelionę ir atspindėti jūsų nuotaiką.

LIETAUS IR ŠVIESOS JUTIKLIAI

LIETAUS IR ŠVIESOS JUTIKLIAI

Permainingas oras gadina nuotaiką? Lietaus ir šviesos jutikliai identifikuoja prasidedančius kritulius ir automatiškai įjungia valytuvus, o pradėjus temti – žibintus. Tai reiškia, kad jūs atsikratote dar vieno rūpesčio.

AUKŠTOS KOKYBĖS INTERJERAS
AUKŠTOS KOKYBĖS INTERJERAS

Išmintingi bruožai be pastangų

Vairuodami SEAT tikitės, kad visos funkcijos bus patogiai pasiekiamos. Pavyzdžiui, padangų slėgio ir degalų sąnaudų rodmenys, „Tiredness Recognition“ ir „Park Assist“ sistemų informacija. Visa tai matysite prietaisų skydelio ekrane. Paprastai, aiškiai, be jokių pastangų.

SEAT DRIVE PROFILE

SEAT DRIVE PROFILE

Visiškas prisitaikymas

Kas norėtų būti mokomas, kaip vairuoti? „SEAT Drive Profile“ sistema padeda automobiliui prisitaikyti prie jūsų vairavimo stiliaus. Daugiau galios? Standesnė pakaba? „Sport“ ar „Eco“ režimas? Jūsų „Arona“ yra tokia pat individuali, kaip ir jūs. Ši sistema priklauso visų FR versijų standartiniam įrangos paketui.