DIZAINAS

DIZAINAS

Vieni eina pirmi, kiti – iš paskos.

Kai ryžtatės pokyčiams, galite pastebėti neįtikėtinų dalykų. „SEAT Arona“ yra sukurtas būti kitokiu, tiek vidumi, tiek išore. Tobula formos ir funkcijos pusiausvyra. Sukurtas skatinti jus judėti pirmyn. Ar esate pasiruošę priimti iššūkius?

EKSTERJERO SPALVOS

Pasirink mėgstamiausią

 

 

LENGVO LYDINIO RATLANKIAI

Leiskite jiems suktis.

Jūs tikrai nenorėsite skirtis su šiais specialiai šiam modeliui pagal užsakymą pagamintais ratlankiais, kurių dydis gali siekti iki 18 colių. Lydinys jiems suteikia šviesumo ir tvirtumo. O specialios cinkavimo technologijos dėka jie visada atrodys tarsi nauji.

 

 

FULL LED ŽIBINTAI

FULL LED ŽIBINTAI

Metas sužibėti

Pasitikėjimas savimi yra pastebimas. „Full LED“ žibintai – taip pat. Kad ir kokios būtų oro ar kelio sąlygos – tamsa, lietus, rūkas – būsite pastebimi.

 

 

Didesni norai

Ateina laikas, kai tiesiog imate norėti daugiau. Daugiau erdvės jums ir bagažui. Daugiau modernių, gyvenimą palengvinančių technologijų. Neapsiribokite svajonėmis. Ateikite ir paprašykite to, ko norite. Naujasis „SEAT Arona“ yra pasirengęs pateisinti jūsų lūkesčius.

 

 

 

DAUGIASPALVIS VIDAUS APŠVIETIMAS

ATMOSFERA, SUKURTA JUMS

Kai vadovaujatės instinktais, gyvenimas gali būti išties gražesnis. Tarsi spustelėjus stebuklingą mygtuką. Vairuodami „Arona“ vieno mygtuko paspaudimu jūs galite pakeisti interjero apšvietimo spalvą ir važiuoti ten, kur jus veda jūsų nuotaika.

APMUŠALAI

Kitoks rūbas?

Tie, kurie tiksliai žino, ką nori pasakyti, iš tiesų nori pasakyti TAI – interjero apdailai negali būti kompromisų. Nes „apsirengęs“ visada yra geriau negu „nuogas“.

 

 

 

INTERJERAS

INTERJERAS

Jūs galite turėti viską!

Išsitieskite, išskleiskite sparnus. Nusišypsokite. Ir pasiimkite visą tai su savimi į kelionę – „SEAT Arona“ gali pasiūlyti pakankamai erdvės pasiimti viską, ko jums reikia.

BAGAŽINĖS TALPA

BAGAŽINĖS TALPA

Jokių kompromisų!

Dideli norai užaugina didelius poreikius, kurie virsta dideliu bagažu. Štai kodėl „SEAT Arona“ turi didžiulę 400 l talpos bagažinę. Ką į ją galima pasidėti? Viską, ko norite.