SAUGUMAS

SAUGUMAS

Nerūpestinga kelionė

Saugumo niekada nebūna per daug. Taigi kiekviena „SEAT Arona“ detalė buvo kuriama galvojant apie jūsų saugumą. Svarbiausia – apsaugoti jus ir tai, kas jums brangu. Nes saugumo jausmas gimsta iš pasitikėjimo.

BLIND SPOT DETECTION

BLIND SPOT DETECTION

Visada pastebimas

Vairuokite pasitikėdami savimi. „SEAT Arona“ montuojama „Blind Spot Detection“ sistema įspėja jus, jeigu rikiuotis į kitą eismo juostą yra nesaugu.

ACC IR FRONT ASSIST

ACC IR FRONT ASSIST

Budrus už jus

„SEAT Arona“ yra visada pasiruošęs netikėtumams. Jeigu priešais jus važiuojanti transporto priemonė staigiai stabdo, „Arona“ taip pat iš karto reaguoja ir užtikrina saugų atstumą iki priekyje judančio automobilio.

VISA INFORMACIJA – IŠ ANKSTO

REAR CROSS TRAFFIC ALERT

REAR CROSS TRAFFIC ALERT

Eismas baugina? Ne bėda. Užfiksavusi už jūsų stovintį automobilį ar kitą objektą „Rear Cross Traffic Alert“ sistema automatiškai stabdo jūsų „Arona“.

MULTI-COLLISION BRAKE

MULTI-COLLISION BRAKE

Susidūrimo metu „Multi-Collision Brake“ sistema reaguoja šviesos greičiu. Ji apsaugo nuo galimų rimtesnių padarinių. Automobilis, kuris rūpinasi jūsų saugumu yra vertas pasitikėjimo.

TIREDNESS RECOGNITION SISTEMA

TIREDNESS RECOGNITION SISTEMA

Net ir patiems didžiausiems stipruoliams kartais reikia atsikvėpti. Stebėdama jūsų vairo judesius „Tiredness Recognition“ sistema atpažįsta nuovargio požymius ir apie tai nedelsdama jus įspėja.

HILL HOLD SISTEMA
HILL HOLD SISTEMA

KOPIATE Į KALNĄ? KOPKITE DRĄSIAI

Įkalnė nėra kliūtis ar nerimo priežastis. Tik ne turint „Hill Hold Control“ sistemą, kuri padeda saugiai riedėti į kalną. Ši sistema fiksuoja nuokalnę ar įkalnę ir padeda leistis į žemiausias nuokalnes nenaudojant rankinio stabdžio. Ši sistema priklauso visų „Arona“ versijų standartinės įrangos paketui.

GALINIO VAIZDO KAMERA IR PARK ASSIST SISTEMA

GALINIO VAIZDO KAMERA IR PARK ASSIST SISTEMA

Išmaniems manevrams

Atbuline eiga į ankštą tarpą? Jokių problemų! Naujojoje „SEAT Arona“ yra galimybė užsakyti „Rear View“ galinio vaizdo kamerą, kuri ekrane parodo vaizdą už jūsų automobilio, o „Park Assist“ automobilio statymo pagalbos sistema padeda patogiai ir saugiai pastatyti automobilį.