DIZAINAS

DIZAINAS

PASITIKINTIS SAVIMI ŽVILGSNIS

SEAT Ateca dovanoja jums daugiau pasitikėjimo ir dinamiškumo kiekvieną dieną. Ryškias eksterjero linijas ir įsimintiną profilį papildo modernūs „Full LED“ žibintai, LED dienos šviesos žibintai ir pasirenkami 19 colių lengvo lydinio ratlankiai.

EKSTERJERO LINIJOS

EKSTERJERO LINIJOS

Į MIESTO GATVES – STILINGAI

Kiekviena SEAT Ateca eksterjero linija buvo kruopščiai apgalvota ir suplanuota sukurti nuostabų išorės dizainą bei kasdien leistis į kelionę pasitikint savimi ir savo automobiliu.

EKSTERJERO SPALVOS

Išsirinkite iš vienuolikos skirtingų spalvų

 

FR 

Dinamiškas funkcionalumas

Nesvarbu, ar manevruojate miesto gatvėmis, ar akis į akį susiduriate su greitkeliu, „SEAT Ateca FR“ yra pasirengęs įveikti visus iššūkius. Sportiškais elementais ir dinamišku funkcionalu pasižymintis naujasis „SEAT Ateca FR“ leidžia patirti daug gerų emocijų.

 

X-CELLENCE

Kokybė ir komfortas

Dėl moderniųjų technologijų ir aukštos kokybės medžiagų derinio SEAT Ateca X-CELLENCE interjeras suteikia tokius malonius pojūčius, kokia yra ir jo išvaizda. Šis automobilis ne tik erdvus, bet ir itin gerai paruoštas patogioms kasdienėms kelionėms.

 

 

LENGVO LYDINIO RATLANKIAI

Neginčijama elegancija

SEAT Ateca šeimininkai savo automobilio eleganciją gali pabrėžti rinkdamiesi stilingus ratlankius. Pasirenkamų ratlankių gamoje – nuo 16 colių specialiai apdirbtų lengvojo lydinio ratlankių iki sportiškų 19 colių dydžio.

 

APMUŠALAI

APMUŠALAI

Tobulumas, kurį galite pajausti

Svarbiausia – komfortas. Kad ir kurį interjero apdailos paketą pasirinksite, galite būti tikri dėl aukščiausios kokybės.

 

DAUGIASPALVIS APŠVIETIMAS
DAUGIASPALVIS APŠVIETIMAS

Jūsų dienos spalva

Daugiaspalvis „Tone For Every Ride Multicolour“ apšvietimas suteikia daugiau spalvų jūsų kasdienybei. Jūs galite rinktis iš aštuonių skirtingų apšvietimo spalvų ir nustatyti jo intensyvumą