SAUGUMAS

SAUGUMAS

Miesto gatvės – be streso

Saugumas – labai svarbi mūsų kasdienybės dalis. Tai suprasdami SEAT Atecakūrėjai pasirūpino, kad kiekviena jo saugumo sistemos dalis veiktų darniai ir paverstų jūsų kelionę kaip įmanoma sklandesne.

WELCOME LIGHT APŠVIETIMAS
WELCOME LIGHT APŠVIETIMAS

Visada akiratyje

Surasti tamsoje paliktą savo Ateca nebus sudėtinga – tuo pasirūpins „Welcome Light“ apšvietimo sistema. Tereikia spustelti atrakinimo mygtuką ant savo automobilio raktelio, ir įsijungs LED žibintai, o po galinio vaizdo veidrodėliais ant žemės pamatysite šviesos projekcijas su „Ateca“ visureigio siluetu.

BLIND SPOT DETECTION IR REAR CROSS TRAFFIC ALERT SISTEMOS

BLIND SPOT DETECTION IR REAR CROSS TRAFFIC ALERT SISTEMOS

Papildoma pora akių

„Blind Spot Detection“ sistemai priklausančios LED šviesos signalu šalia galinio vaizdo veidrodėlių įspėja vairuotoją, jeigu jam rikiuojantis į kitą eismo juostą jo „aklojoje zonoje“ važiuoja kita transporto priemonė. „Rear Cross Traffic Alert“ įspėja apie kitas transporto priemones ar vairuotojui nematomas kliūtis riedant atbuline eiga.

ADAPTIVE CRUISE CONTROL

ADAPTIVE CRUISE CONTROL

Judėkite sklandžiai

Kiekviena jūsų kelionė gali būti sklandi ir maloni. Tiesiog nustatykite norimą pastovų greitį ir leiskite šiai sistemai valdyti greitį ir stabdymą, priklausomai nuo eismo priešais jus. Sistema automatiškai palaiko vienodą atstumą nuo priekyje judančios transporto priemonės.

FRONT ASSIST IR CITY EMERGENCY BRAKING SISTEMOS

FRONT ASSIST IR CITY EMERGENCY BRAKING SISTEMOS

Visada budrus

Papildoma pagalba dar niekam nepakenkė. Štai kodėl SEAT Ateca turi „Front Assist“ sistemą, kuri įspės jus apie pavojingai sumažėjusį atstumą iki priešais judančios transporto priemonės ir grėsmę su ja susidurti. Vairuotojui nereaguojant į įspėjimus, „Front Assist“ sistema ima pati stabdyti automobilį. „Pedestrian Protection“ funkcija atpažįsta pėsčiuosius ir, jei reikia, automatiškai aktyvuoja automobilio stabdžius.

PAPILDOMA ĮRANGA

VAIRAVIMO ASISTENTAI

LANE ASSIST SISTEMA

LANE ASSIST SISTEMA

„Lane Assist“ įspės, kai jūsų automobilis pradės krypti iš savo eismo juostos ir automatiškai grąžins jį į teisingą judėjimo trajektoriją.

HIGH BEAM ASSIST

HIGH BEAM ASSIST

„High Beam Assist“ sistema automatiškai išjungia tolimųjų šviesų žibintus, kai tik užfiksuoja priešais atvažiuojančią transporto priemonę. Ši funkcija užtikrina, kad kitų eismo dalyvių akys bus apsaugotos nuo akinimo.

TRAFFIC SIGN RECOGNITION SISTEMA

TRAFFIC SIGN RECOGNITION SISTEMA

Šiai sistemai priklauso priekio vaizdo kamera. Jutikliams užfiksavus greičio apribojimo, kelio remonto darbų arba lenkimo ribojimo ženklus, ši sistema apie tai nedelsdama įspėja vairuotoją.

LED TECHNOLOGIJOS
LED TECHNOLOGIJOS

Ryškios šviesos

Praskaidrinkite savo rutiną ir nuotaiką su SEAT Ateca moderniausiomis apšvietimo technologijomis! Maža to, LED dienos šviesos žibintai pasirūpins, kad būtumėte visada matomi kelyje.