TECHNOLOGIJOS

TECHNOLOGIJOS

Išmani pagalba

SEAT Ateca pasižymi pažangiausiomis ir moderniausiomis technologijomis, kurios suteikia jūsų dienoms daugiau sklandumo, padeda išvengti papildomo streso ir motyvuoja mėgautis kelione bei kiekviena joje praleista akimirka.

4 WHEEL DRIVE
4 WHEEL DRIVE

Jokio pavojaus jūsų planams

Visų varančių ratų sistema (4 WD) suteikia galimybę mėgautis nerūpestingu vairavimu esant bet kokioms oro ar kelio sąlygoms. Įjungę bekelės ar vairavimo apsnigta kelio danga režimą drąsiai ir saugiai įveiksite kliūtis.

BELAIDĖ ĮKROVIMO SISTEMA

BELAIDĖ ĮKROVIMO SISTEMA

Išsikrovė baterija? Ne bėda

Jeigu keliaudami pastebite, kad senka jūsų išmaniojo telefono baterija, tiesiog padėkite jį ant bevielio įkrovimo stotelės ir leiskite jai atlikti savo darbą.

TOP VIEW KAMERA IR PARK ASSIST SISTEMA

TOP VIEW KAMERA IR PARK ASSIST SISTEMA

Pastatykite automobilį be rūpesčių

Jokio streso bandant pastatyti automobilį: 360 laipsnių kampu „reginčios“ kameros ir ultragarsinius jutiklius turinti „Park Assist“ sistema matuoja atstumą iki gale stovinčios transporto priemonės ir netgi gali pati „imtis iniciatyvos“ bei pastatyti automobilį už jus.

FULL LINK TECHNOLOGIJA
FULL LINK TECHNOLOGIJA

Visada prisijungę

„Full Link“ technologija leidžia prijungti savo išmanųjį telefoną ir, priklausomai nuo joje įdiegtos operacinės sistemos, naudotis „Apple Car Play“, „Android Auto“ arba „Mirror Link“ technologijoms priklausančiomis funkcijomis. Tai reiškia, kad galite pasiekti savo mobiliojo telefono privalumus bet kada ir bet kur.

LAISVŲ RANKŲ ĮRANGA

Lengvesnė gyvenimo pusė

NUOTOLINIU BŪDU ATIDAROMA BAGAŽINĖ

NUOTOLINIU BŪDU ATIDAROMA BAGAŽINĖ

SEAT Ateca bagažinės dangtį galite atidaryti prie jo neprisiliesdami. Šio privalumo paslaptis - po automobilio dangčiu esantis „virtualaus jungiklio“ jutiklis. Tai reiškia, kad jeigu atėjate prie automobilio pilnomis rankomis pirkinių, jums nereikės jų sukrauti šalia automobilio, kad atidarytumėte bagažinę.

BERAKTĖ ATRAKINIMO SISTEMA

BERAKTĖ ATRAKINIMO SISTEMA

Dėl šios sistemos jums daugiau nebereikės kraustyti kišenių ar rankinės, bandant surasti automobilio raktelį. Užteks jį turėti kišenėje, ir durys pačios atsirakins, vos jums priartėjus.

ELEKTRA VALDOMAS VILKIMO KABLYS

ELEKTRA VALDOMAS VILKIMO KABLYS

Labai patogu – prireikus vilkimo kablio, užtenka paspausti mygtuką, ir kablys atsilenks. Su SEAT Ateca jūs būsite pasiruošę viskam.

SEAT DRIVE PROFILE SISTEMA

SEAT DRIVE PROFILE SISTEMA

Jokių kliūčių

Budrus bet kokioje aplinkoje – taip galima apibūdinti neprilygstamąjį SEAT Ateca. Paspaudę „Driving Experience“ mygtuką jūs galite keisti vairavimo režimą, atsižvelgdami į vairavimo sąlygas. Galite rinktis „Normal“, „Eco“, „Sport“, „Off Road“ arba „Snow“ režimą.