AKSESUARAI

AKSESUARAI

Ne dėžutė ant ratų

Vidus. Išorė. Bet kuri pusė. Kad ir iš kurios pusės pažiūrėsite, „Ibiza“ tikrai išsiskirs iš minios ir vilios praeivių žvilgsnius savo aerodinaminiais elementais ir lengvai priderinamais aksesuarais.

STILINGAS PAKETAS

STILINGAS PAKETAS

Norite sudrebinti žemę?

„Styling Kit“ pakete jūs galite rasti visus stilingiausius elementus: pažemintą priekinį bamperį ir šoninius slenksčius, galinį difuzorių ir oro aptaką. Štai ką reiškia gyventi stilingai.

RATAI

Leiskite jiems suktis.

Pasirinkite dydį, pasirinkite dizainą. Pasirinkite apdailą. Ir štai – jūsų „Ibiza“ yra pasiruošusi riedėti į gatves stebinti praeivių.

 

 

DEKORATYVUS INTERJERAS

Gražūs pokyčiai.

Nuo vairo, grindų kilimėlių ir pedalų iki šoninių slenksčių ir pavarų svirties rankenos. Viskas kruopščiai suplanuota ir išbaigta. Jums tereikia pasirinkti vieną iš trijų dizaino paketų: „Sport“, „Trend“ arba „Urban Tech“.

PURVO NEBIJANTIS APSAUGINIS KILIMĖLIS

PURVO NEBIJANTIS APSAUGINIS KILIMĖLIS

Nuotykiams pasiruošęs.

Kad ir ką jums reikėtų vežti bagažinėje, šis kilimėlis yra sukurtas apsaugoti jūsų automobilio švarą ir tvarką. Jį lengva išvalyti ir prižiūrėti. Dabar jūs tikrai pasiruošę kelionei.

PRAMOGOS

PRAMOGOS

Gera kartu.

Keliauti daug smagiau, kai keleivio planšetėje galite pasirinkti norimą muziką, filmą ar tiesiog fotografuoti kelionės įspūdžius. Prijunkite prie jos „Ibiza“ navigacinę sistemą, ir kelionės maršrutą matysite ne tik jūs, bet ir keleiviai.