DIZAINAS

DIZAINAS

Ji pasiruošusi važiuoti.


Naujoji „SEAT Ibiza“ yra pasiruošusi nuotykiams miesto gatvėse. Tai reiškia, kad ji turi viską, ko reikia tikram miesto automobiliui, pavyzdžiui aerodinamišką kėbulą, padedantį judėti greičiau ir veržliau, sunaudojant mažiau degalų. Be to, automobilis gali pasiūlyti patobulintą saugumo įrangą, stabilumą, o kartu ir didesnį patikimumą. Taigi, kur važiuojame?

RYŠKIOS LINIJOS

RYŠKIOS LINIJOS

Išvaizda išduoda charakterį?

Atkreipkite dėmesį į ryškius naujosios „SEAT Ibiza“ linijų akcentus, sukurtus naudojant „Computer Aided Design“ projektavimo sistemą ir inžinerinius sprendimus. Kūrėjų tikslas buvo sukurti automobilį, kuris atrodytų greitas. Metas išbandyti šį tą naujo. Smagaus. Dabar.

FULL LED ŽIBINTAI

Meilė. Jaudulys. Šokis.

Ateitis atrodo nuostabi. Naujosios „SEAT Ibiza“ „Full LED“ priekiniai ir galiniai žibintai apšviečia kelią taip gerai, kad net naktį galite jaustis taip, tarsi vairuotumėte dieną. Jums tai patiks, sujaudins ir galbūt net privers šokti iš džiaugsmo.

LENGVO LYDINIO RATLANKIAI

Leiskite jiems suktis.

Jūs tikrai nenorėsite skirtis su šiais specialiai šiam modeliui pagal užsakymą pagamintais ratlankiais, kurių dydis gali siekti iki 18 colių. Lydinys jiems suteikia šviesumo ir tvirtumo. O specialios cinkavimo technologijos dėka jie visada atrodys tarsi nauji.

 

INTERJERO DIZAINAS

Kada metas suaugti? Niekada.

Su naująja „SEAT Ibiza“ jūs galite atrasti didelį ir platų pasaulį. Maža to, net automobilio viduje galima rasti daugybę malonių staigmenų. Pavyzdžiui – naujo dizaino elegantišką prietaisų skydelį, plačias spalvų pasirinkimo galimybes, reguliuojamą, jūsų nuotaiką atspindintį apšvietimą ir erdvę. Taigi, metas į kelią.

APŠVIETIMAS

Atraskite savo mėgstamą spalvą.

Naujosios „SEAT Ibiza“ interjero apšvietimo sistema leidžia rinktis raudoną arba baltą LED apšvietimą, apšviečiantį kojų zoną ir centrinę konsolę.

EKTERJERAS

Pasirink savo spalvą

 

 

APMUŠALAI

APMUŠALAI

Eksperimentuokite.

Kas geriau – viena pasirinkimo galimybė, ar daug? Žinoma, kad daug! Su naująja „SEAT Ibiza“ linksmybės tik prasideda. Nestabdykite savęs – eksperimentuokite rinkdamiesi apmušalų spalvą ir medžiagą bei apdailos detales, kad jūsų automobilis būtų kuo arčiau jūsų norų.


FR
Mintyse – greitis.

Ar įmanoma pranokti lūkesčius? Naujosios „SEAT Ibiza FR“ apdailos elementai išduoda, kad tikrai įmanoma turėti dar daugiau. 18 colių lengvo lydinio ratlankiai, panoraminis stoglangis, dvigubas išmetamasis vamzdis ir juodos spalvos apmušalai su kontrastinės spalvos siūlėmis. Viskas gali būti jūsų. Pasiimkite. Dabar.