TECHNOLOGIJOS

TECHNOLOGIJOS

Kas laukia rytoj?


Nereikia laukti rytojaus. Viską galite turėti čia ir dabar. Naujoji „SEAT Ibiza“ gali pasigirti 8 colių lietimui jautriu ekranu, kuriame telpa naujausios ir moderniausios SEAT technologijos, padedančios naviguoti ne tik mieste, bet ir gyvenime. rytoj?

RYŠYS

RYŠYS

Connectivity Box

Jeigu nėra lengva, anoks čia mobilumas. SEAT kūrėjai tai žino. Tiesiog padėkite savo išmanųjį telefoną ant „Connectivity Box“ padėklo ir leiskite sistemai įkrauti išsekusią jo bateriją. Integruotas GSM stiprintuvas užtikrina, kad niekada neturėtumėte problemų dėl ryšio.

AUDIO SISTEMA

AUDIO SISTEMA

„BeatsAudio™“

Kokie gi nuotykiai be garso takelio? Naujojo „SEAT Ibiza“ „BeatsAudio™“ garso sistema pasižymi visai nejuokingais garsais, kuriuos padeda sukurti 300W stiprintuvas, 6 garsiakalbiai ir modernus žemųjų dažnių garsiakalbis. Leiskite garsams papildyti jūsų kelionę ir atspindėti jūsų nuotaiką.

NAVIGACIJA

8 colių lietimui jautrus blizgus „Glass Display“ ekranas

Norite įdėti kuo mažiau pastangų? Naujajame „SEAT Ibiza“ 8 colių ekrane integruota „Navi System“ navigacinė sistema, pasižyminti „Full Link“ technologija. Ekrane taip pat galite matyti žemėlapius bei automobilio statymą palengvinančių galinio parkavimo jutiklių duomenis. Jums tereikia įsakyti, ir ji klusniai vykdys.