Saugumas

Saugumas

Išlikite ramūs. Vairuokite.

Metas atsipalaiduoti. Naujasis „SEAT Ibiza“ yra sukurtas jus saugoti ir globoti. Vairuodami šį automobilį galite pamiršti mažas detales ir matyti tik bendrą visumą. Mažiau rūpesčių – ramesnė ir malonesnė kelionė.

IŠLIKITE SAUGŪS

Jūs turite galimybę pasitaisyti

Atsižvelgdama į eismą, „Adaptive Cruise Control“ sistema su greičio ribotuvu reguliuoja jūsų automobilio greitį. Tuo tarpu pavojų pajutusi „Front Assist“ sistema pati ima stabdyti automobilį, o „Tiredness Recognition“ sistema įspėja, kada metas sustoti pailsėti. Kad ir kas laukia kelyje, jūs susidorosite.

SAUGOS ORO PAGALVĖS

SAUGOS ORO PAGALVĖS

Atsikvėpkite

Jeigu nutinka blogiausia, „SEAT Ibiza“ saugos oro pagalvės nedelsdamos reaguoja į situaciją. Vairuotojus ir keleivį saugo priekinės saugos oro užuolaidos ir šoninės saugos oro pagalvės.

ELEKTRONINĖ STABILUMO KONTROLĖS SISTEMA

ELEKTRONINĖ STABILUMO KONTROLĖS SISTEMA

Rūpesčių našta – ne jums.

Naujos kartos „Electronic Stability Control“ sistemos pagrindinę funkciją išduoda jos pavadinimas. Bet koks slidaus kelio ruožo ženklas tikrai nepraslysta pro jos jutiklius – sistema ima mažinti automobilio greitį, o „Multi-Collision Brake“ sistema stabdo automobilį.

HILL HOLD CONTROL SISTEMA

Riba – tik dangus.

Su naujuoju „SEAT Ibiza“ įveiksite aukščiausias įkalnes. Automobilis gali pasigirti „Hill Hold Control“ sistema, kuri, nukėlus koją nuo stabdžio pedalo, leidžia lengvai pradėti judėti įkalne, neriedant atgal. Taigi, kopkite drąsiai.

TYRE PRESSURE MONITOR

TYRE PRESSURE MONITOR

Norite asmeninio asistento?

Nesirūpinkite dėl padangų oro slėgio. „Ibiza“ išmanioji padangių slėgio matavimo sistema jį nuolatos stebės ir jus įspės apie galimus nesklandumus.