DIZAINAS

DIZAINAS

Lenktynių dvasia, modernus dizainas

Naujojo SEAT Leon CUPRA dizainas buvo kuriamas sekant lenktyninio modelio vizija. Leon CUPRA šeimininkai tikrai įsitikins, kad šio automobilio vairavimas sukelia tokius pat šiurpuliukus, kaip ir jo išvaizda.

EKSTERJERO DIZAINAS

EKSTERJERO DIZAINAS

Neblėstantis dinamiškumas

Išorė yra tokia pat svarbi kaip ir vidus. SEAT Leon CUPRA dvasia yra tokia pat dinamiška, kaip jo išorė.  Kruopščiai suplanuotos dizaino linijos sukuria vientisą aerodinamišką kėbulą, kurio neįmanoma supainioti su jokiu kitu. Būtent toks siluetas iškyla akyse, išgirdus žodį CUPRA.

FULL LED ŽIBINTAI

FULL LED ŽIBINTAI

Apšvieskite gatvę

Naujojo SEAT Leon CUPRA „Full LED“ žibintai yra tapę tikromis stiliaus ikonomis. Jos puikiai dera prie bendro modelio dizaino, gali pasigirti patobulintomis technologijomis ir aukštesniu saugumo lygiu.


CUPRA BLACK MATT LINIJA

 

Tobulai juoda

Kiekvienas CUPRA modelis buvo kuriamas išreikšti tam tikrą idėją. Ryški, išraiškinga ir savimi pasitikinti juodos spalvos CUPRA garsiai ir drąsiai skelbia visiems, kad esti išties išskirtinių automobilių. „CUPRA Black Matt Line“ linija kilsteli estetiškumo sąvoką laipteliu aukščiau. Pajuskite juodos spalvos elegantiškų detalių neprilystamumą.

EKSTERJERO DETALĖS

Tobulas CUPRA akcentas

CUPRA PRIEKINĖS GROTELĖS

CUPRA PRIEKINĖS GROTELĖS

CUPRA klasika: kruopščiai projektuotos grotelės, be kurių neįmanoma įsivaizduoti SEAT Leon priekio. Jos pažymėtos CUPRA ženkleliu.

CUPRA ORO APTAKAS

CUPRA ORO APTAKAS

Padovanokite savo SEAT Leon aerodinamišką stilių ir lenktynių dvasią. Kaip? Papuoškite jį stilingu galiniu oro aptaku.

DVIGUBAS IŠMETAMASIS VAMZDIS

DVIGUBAS IŠMETAMASIS VAMZDIS

SEAT Leon CUPRA galas dar niekada neatrodė taip gerai. Ne šiaip gerai - stulbinamai! Inžinieriai patobulino dvigubo išmetamojo vamzdžio dizainą bei funkcionalumą, kad jūsų CUPRA galėtų kasdien džiuginti maloniu riaumojimu.

EKSTERJERO SPALVOS

Pasirink mėgstamiausią

 


LENGVO LYDINIO RATLANKIAI

 Sportiškas iki paskutinės detalės

Naujasis „SEAT Leon CUPRA“ atrodo išties sportiškai, o 19 colių lengvo lydinio ratlankiai dar labiau paryškina jo dinamišką stilių. Pasirinkite mėgstamą spalvą ir leiskitės į kelią.

 

INTERJERAS

INTERJERAS

Ergonomikos svarba

Ką reiškia ergonomiška aplinka? Naujojo „SEAT Leon CUPRA“ šeimininkui toks klausimas niekada neiškils, nes šio modelio interjero kūrėjai ergonomikai skyrė ypatingai daug dėmesio. Kiekviena detalė buvo sukurta įvertinant vairuotojo kūno padėtį ir patogumą.

MULTICOLOUR AMBIENT LIGHTING
MULTICOLOUR AMBIENT LIGHTING

Sustiprinkite jausmą

Aštuonios skirtingos apšvietimo spalvos leis sukurti šiltą, jaukią, žaismingą ar ramią ir vėsią atmosferą, priklausomai nuo to, kokios norisi jums. Kad ir koks jausmas jus aplankytų, CUPRA apšvietimo spalvų gama padės jį išreikšti.

INTERJERO DETALĖS

CUPRA apdaila

CUPRA sąžiningai laikosi savo pažadų, o kiekviena jos detalė žada nepakartojamus įspūdžius. Ergonomiškas interjeras užtikrina malonias ir patogias keliones. Lieka tik mėgautis. Paprasta.

 

BAGAŽINĖS TALPA

BAGAŽINĖS TALPA

Erdvė jaudinantiems nuotykiams

SEAT Leon CUPRA ST bagažinės talpa siekia net 1470 litrų. Įspūdinga, tiesa? Tokia erdvė suteikia neribotas galimybes leistis pasitikti jaudinančių nuotykių. Neribokite savęs.