TECHNOLOGIJOS

TECHNOLOGIJOS

Atsisėskite ir mėgaukitės

Leiskite pažangioms technologijoms, tokioms kaip belaidis įkroviklis ar „KESSY“ beraktė sistema, numalšinti kelionių stresą, kad galėtumėte tiesiog atsilošti ir mėgautis kiekviena sekunde praleista kelyje.

BELAIDIS ĮKROVIKLIS

BELAIDIS ĮKROVIKLIS

Visuomet kelyje

Palaikykite tvarką savo automobilyje be jokių laidų. Su belaidžiu įkrovikliu daugiau niekada nebereikės jaudintis dėl netikėtai išsikrovusios baterijos.

SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS
SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS

Išlikite susikaupę

Matykite visą reikalingą informaciją tiesiai priešais save. Skaitmeninis prietaisų skydelis rodo viską, ko jums reikia, pačioje patogiausioje vietoje. Žemėlapiai? Jie ten. Norite patikrinti oro slėgį padangose? Tai paprasta. Pasižymintis puikiu vaizdo ryškumu dėl ypač modernaus 10,2 colio LCD ekrano, skaitmeninis prietaisų skydelis užkerta kelią išsiblaškymui, kad galėtumėte visą dėmesį sutelkti į vairavimą.

CUPRA „DRIVE PROFILE“ SISTEMA

CUPRA „DRIVE PROFILE“ SISTEMA

Jums pritaikytas funkcionalumas

Naujojo SEAT Leon CUPRA funkcionalumas prisitaiko prie jūsų. „CUPRA“, „Sportinis“, „Komfortiškas“ ir „Individualus“ vairavimo režimai leidžia jums maksimaliai mėgautis kelione, pasiūlydami tobulus nustatymus kiekvienam keliui.

„FULL LINK“ TECHNOLOGIJA
„FULL LINK“ TECHNOLOGIJA

Pramogos visiems

Vairuokite, klausykitės, mėgaukitės. Kontroliuokite savo vairavimo patirtį su „Media Control“ funkcija, kuri leidžia bevieliu ryšiu prijungti iki dviejų išmaniųjų telefonų prie jūsų „Navi System Plus“ sistemos. Įsijunkite muziką, filmus ir kitas funkcijas savo 8 colių informacijos ir pramogų sistemoje kol naudojatės ekrane esančia navigacija, kad važiuotumėte teisinga linkme.

GALINIO VAIZDO KAMERA

GALINIO VAIZDO KAMERA

Dar viena pora akių

Koks vairuotojas nenorėtų turėti dar vienos poros akių pakaušyje? Naujasis „SEAT Leon CUPRA“ turi kitą geriausią dalyką – galinio vaizdo kamerą. Su šia funkcija nepraleiskite nieko, kas vyksta už jūsų.

PRIEDAI

Daugiau adrenalino

DSG PAVARŲ DĖŽĖ

DSG PAVARŲ DĖŽĖ

Automatinis komfortas kartu su mechaniniu vikrumu. DSG pavarų dėžė leidžia sklandžiau perjungti pavaras, taip sukurdama tikslesnį galios perdavimą.

PRIEKINĖS AŠIES BLOKUOJAMAS DIFERENCIALAS

PRIEKINĖS AŠIES BLOKUOJAMAS DIFERENCIALAS

Priekinės ašies blokuojamas diferencialas perduoda daugiau galios išoriniam ratui posūkio metu, pagerindamas jūsų naujojo „SEAT Leon CUPRA“ trauką ir išvengdamas galios praradimo.

SPORTINĖ HMI SISTEMA

SPORTINĖ HMI SISTEMA

Paskirtis atitinka dizainą naujosios „CUPRA“ sportinėje HMI sistemoje. Trys prietaisai rodo informaciją apie tepalo temperatūrą, turbinos slėgį ir perkrovas.

4DRIVE
4DRIVE

VARIKLIS

Išdrįskite patirti Patirkite naujojo „SEAT Leon CUPRA“ 300 AG, kol kas mūsų galingiausio variklio, virpulį. Jei ieškote daugiau galios, pataikėte būtent ten, kur norėjote. Dar geriau – su „CUPRA ST“ jūs galite mėgautis ir mūsų aukščiausios klasės visų varančiųjų ratų „4Drive“ sistema. Tad ko dar laukiate?