SAUGUMAS

SAUGUMAS

Moderniausias saugumas

Dėl tokių moderniųjų technologijų kaip „Pedestrian Protection“ sistema ir „Traffic Jam Assist“ sistema visada galite jaustis saugesni. Pamirškite savo baimes ir išnaudokite savo potencialą.

TRAFFIC JAM ASSIST

TRAFFIC JAM ASSIST

Be streso

Vairuodami naująjį „Leon CUPRA“ streso kupinas minutes eismo spūstyje galite paversti maloniu poilsiu. „Traffic Jam Assist“ sistema įvertina atstumą iki kitų transporto priemonių ir automatiškai kontroliuoja greitį bei stabdžius.

TRAFFIC JAM RECOGNITION

TRAFFIC JAM RECOGNITION

Žingsniu arčiau

„TRAFFIC JAM RECOGNITION“ sistema sinchroniškai dirba drauge su priekinio vaizdo kamera. Jos jutikliai užfiksuoja besiartinančius greičio apribojimo, draudimo lenkti ar apie kelių remonto darbus įspėjančius ženklus ir iš anksto apie juos įspėja.

* Visiškai skaitmeninis prietaisų skydelis galimas nuo 2018 m. sausio mėn.

PASYVAUS SAUGUMO SISTEMOS

Jūsų asistentas

EMERGENCY ASSIST

EMERGENCY ASSIST

Vairuodami naująjį „SEAT Leon CUPRA“ galite būti ramūs žinodami, kad „Emergency Assist“ sistema automatiškai ims stabdyti automobilį, kai tik to tikrai prireiks.

ESC

ESC

Numatyti jūsų automobilio veiksmus sukurta „Electronic Stabilisation Control“ sistema naudoja ratų judesius fiksuojančius jutiklius ir, automobiliui pradėjus slysti, imasi veiksmų.

AUTO HOLD

AUTO HOLD

Įkalnė nėra kliūtis ar nerimo priežastis. Tik ne turint „Hill Hold Control“ sistemą, kuri padeda saugiai riedėti į kalną. Ši sistema fiksuoja nuokalnę ar įkalnę ir padeda leistis į žemiausias nuokalnes nenaudojant rankinio stabdžio.

TIREDNESS RECOGNITION SYSTEM

TIREDNESS RECOGNITION SYSTEM

Papildomas budrumas

Greitas gyvenimo tempas gali nuvarginti net ir pačius stipriausius. „Tiredness Recognition“ sistema atpažins nuovargio požymius ir įspės, kada metas sustoti atsikvėpti. * Visiškai skaitmeninis prietaisų skydelis galimas nuo 2018 m. sausio mėn.

LANE ASSIST

LANE ASSIST

Šiuolaikiškas saugumas

Likite teisingame kelyje. „Lane Assist“ sistema įspės jus, jeigu automobilis netikėtai ims krypti į kitą eismo juostą. Ši moderni sistema taip pat automatiškai grąžina „SEAT Leon CUPRA“ į teisingą trajektoriją ir apsaugo jus nuo galimų eismo įvykių. * Visiškai skaitmeninis prietaisų skydelis galimas nuo 2018 m. sausio mėn.

HIGH BEAM ASSIST
HIGH BEAM ASSIST
 

Geriausia šviesų sistema

 

„High Beam Assist“ sistema automatiškai perjungia tolimųjų ir artimųjų šviesų žibintus. Sistemai priklausantys jutikliai užfiksuoja priešais važiuojančias transporto priemones ir apšviestas gyvenamąsias zonas.