DIZAINAS

DIZAINAS

Tobulas pasirinkimas šeimai

Naujasis SEAT Leon Sportstourer pasižymi išskirtine išvaizda ir iki tobulumo išbaigtomis dizaino linijomis. Prailgintas kėbulas išduoda erdvumą ir didesnį komfortą. Viską, ko tikitės iš automobilio, rasite išbandę šį modelį.

EKSTERJERO DIZAINAS

EKSTERJERO DIZAINAS

Su šeima – stilingai

Naujasis SEAT Leon Sportstourer buvo sukurtas pasiūlyti erdvumą, neprarandant stilingos išvaizdos. Dar daugiau elegancijos šiam modeliui suteikia chromuoti stogo bagažinės skersiniai, langų rėmai ir priekinės grotelės.

FULL LED ŽIBINTAI

FULL LED ŽIBINTAI

Apšvieskite kiekvieną kelionę

SEAT Leon Sportstourer modelio „Full LED“ žibintus galima vadinti dizaino ikonomis. O kai jie susilieja su stilingu, patobulintomis technologijomis galinčiu pasigirti automobiliu, tikėkitės išties pritrenkiančio stiliaus ir saugumo.

EKTERJERAS

Pasirink savo spalvą

 

 

DAUGIASPALVIS APŠVIETIMAS
DAUGIASPALVIS APŠVIETIMAS

Šviesus komfortas

Suteikite kelionei daugiau spalvų, naudodamiesi „Multicolour Ambient Lighting“ apšvietimo sistema. Nesvarbu, kokia jūsų nuotaika – tikrai rasite spalvą, kuri ją atspindės.

LENGVO LYDINIO RATLANKIAI

 Stilingi iki paskutinio colio

Puikios galimybės susikurti savo asmenybę atspindintį automobilį. Ratai – vienas iš ryškiausių skonio atspindžių. Jų dydį galite rinktis nuo 16 iki 18 colių.

 

 

APMUŠALAI

APMUŠALAI

Metas kokybei

Turėdamas aukščiausios kokybės apmušalus naujasis SEAT Leon Sportstourer yra pasirengęs bet kokiems netikėtumams. Pasiruošę važiuoti? Atsisėskite, prisisekite saugos diržus ir tiesiog mėgaukitės kelione.

 

BAGAŽINĖS TALPA

BAGAŽINĖS TALPA

Daugiau erdvės – daugiau malonumo

Kokia bagažinės talpa gali būti per didelė? Kai gyvenate aktyvų gyvenimą, erdvės bagažo skyriuje niekada nebus per daug. Taigi mes pasirūpinome, kad naujasis SEAT Leon Sportstourer galėtų pasiūlyti išties talpią – net 1470 litrų bagažinę. Įspūdinga, tiesa? Dabar belieka suplanuoti savo pramogas ir nevaržomai leistis į kelią jų pasitikti.