SAUGUMAS

SAUGUMAS

Nesijaudinkite

Saugumas ir ramybė – tai du svarbiausi jausmai, apie kuriuos galvojo naujojo „SEAT Leon Sportstourer“ kūrėjai. Dėl tokių technologijų kaip „Tiredness Recognition“ nuovargio atpažinimo sistema ir „Adaptive Cruise Control“ aktyvi pastovaus greičio palaikymo sistema, jūs ir jūsų šeima visada galite jaustis saugesni.

TRAFFIC JAM ASSIST

TRAFFIC JAM ASSIST

STOP stresui

Ar galite įsivaizduoti, kad spūstys gatvėse gali nekelti jokio streso? Tikrai taip – „Traffic Jam Assist“ sistema nustato atstumą iki priešais važiuojančių transporto priemonių ir automatiškai kontroliuoja jūsų automobilio greitį. Jokio nerimo dėl saugaus atstumo.

ADAPTIVE CRUISE CONTROL

ADAPTIVE CRUISE CONTROL

Papildoma pagalba

Nustatykite norimą greitį ir mėgaukitės kelione. „Adaptive Cruise Control“ sistema, atižvelgdama į eismą, reguliuoja automobilio greitį. Tai reiškia, kad galite nukelti koją nuo pedalo ir atsipalaiduoti.

DRIVING ASSISTANCE PAKETAS

Lengvai ir sklandžiai

TIREDNESS RECOGNITION SISTEMA

TIREDNESS RECOGNITION SISTEMA

Aktyvus gyvenimo būdas lemia nuovargį. Nuovargio ženklus pastebėjusi „Tiredness Recognition“ sistema įspės jus, kad metas sustoti ir atsikvėpti.

HIGH BEAM ASSIST

HIGH BEAM ASSIST

„High Beam Assist“ automatiškai įjungia ir išjungia tolimųjų šviesų žibintus. Jutikliai fiksuoja priešais važiuojančias transporto priemones bei apšviestas gyvenamąsias zonas. Vairuoti naktį daug paprasčiau!

TRAFFIC SIGN RECOGNITION

TRAFFIC SIGN RECOGNITION

„Traffic Sign Recognition“ sistema sujungta su priekine vaizdo kamera. Ji atpažįsta greičio ribojimo, draudimo lenkti ar apie kelio remonto darbus įspėjančius ženklus ir apie tai iš anksto informuoja vairuotoją.

PEDESTRIAN PROTECTION

PEDESTRIAN PROTECTION

Nepailstantis budrumas

Papildoma pora akių dar niekam nepakenkė. „Pedestrian Protection“ sistema atpažįsta priešais judančius pėsčiuosius ir apie pavojų įspėja vairuotoją garsiniu signalu. Ignoruojant garsinį signalą, sistema prireikus automatiškai ima stabdyti automobilį.

 STOP & GO

STOP & GO

Saugokime aplinką

Jūs tikrai galite prisidėti prie emisijų mažinimo programos ir sutaupyti pinigų. Kaip? Tiesiog rinkitės ekonomišką ir aplinkai „draugišką“ „SEAT Leon Sportstourer“. „Stop & Go“ sistema automatiškai išjungs automobilio variklį jam sustojus. Priešais stovinčiam automobiliui pradėjus judėti, variklis vėl užsives.