AKSESUARAI

AKSESUARAI

Viskas, ko trokštate

Universalus ir gebantis prisitaikyti prie bet kokių kelio sąlygų automobilis tiesiog privalo pasiūlyti platų aksesuarų ir papildomos įrangos sąrašą. Naujasis „SEAT Leon X-PERIENCE“ – būtent toks. Išsirinkite reikiamus aksesuarus ir būkite pasiruošę iššūkiams.

BAGAŽO SPRENDIMAI

BAGAŽO SPRENDIMAI

Didesnė erdvė

Taip, „Leon X-PERIENCE“ yra išties erdvus ir pasiruošęs taikytis prie jūsų bagažo poreikių, tačiau pasirinkę tam skirtus aksesuarus savo automobilį galite paversti dar universalesniu ir praktiškesniu. Tai tobulas automobilis šeimos kelionėms. Daugiau erdvės ir dar daugiau galimybių.

INTERJERAS

INTERJERAS

Toks, kokio reikia JUMS

Sukurkite „Leon X-PERRIENCE“ interjero stilių patys. Derinkite gausybę aksesuarų ir rinkitės mėgstamos prietaisų skydelio ir kitų interjero detalių spalvas.

VAIKŲ SAUGOS KĖDUTĖS

VAIKŲ SAUGOS KĖDUTĖS

Saugiau. Patogiau.

Mažieji keliautojai yra itin reiklūs saugumui ir komfortui. Štai kodėl „Leon X-PERIENCE“ kūrėjai jų nepamiršo ir pasirūpino saugiomis ir patogiomis saugos kėdutėmis. Keliaukite saugiau – jauskitės ramiau.

APSAUGINĖS GROTELĖS

APSAUGINĖS GROTELĖS

Apsaugokite artimuosius

Norint pasiekti maksimalų saugumo lygį, reikia pasirūpinti, kad viskas būtų savo vietose. Apsauginės grotelės pasirūpins tiek gale sėdinčių keleivių, tiek keliauti mėgstančio augintinio saugumu.