DIZAINAS

DIZAINAS

SUKURTAS ATRASTI

Naujasis „SEAT Leon X-PERIENCE“ buvo sukurtas pasiūlyti maksimalų praktiškumą ir veržlią išvaizdą. Jis tinka bet kokį gyvenimo būdą propaguojančiam žmogui. Be to, šis modelis yra išties erdvus, kad leisdami laiką automobilyje nesijaustumėte suvaržyti.

EKSTERJERO DIZAINAS

EKSTERJERO DIZAINAS

Puiki išvaizda

Naujasis „SEAT Leon X-PERIENCE“ gali pasigirti jo šeimos atstovams būdingomis išskirtinio dizaino linijomis, neleidžiančios abejoti išbaigtumu ir tobulumu. Prailgintas kėbulas sufleruoja apie erdvų ir patogų interjerą. Šis modelis buvo sukurtas pasiūlyti maksimalų universalumą ir stilių. Pirmyn pasitikti jaudinančių įspūdžių!

FULL LED ŽIBINTAI

FULL LED ŽIBINTAI

Apšvieskite kelią

„Full LED“ žibintus galima vadinti dizaino ikonomis. Jie ne tik puošia automobilį, bet ir lemia saugią ir šviesią kelionę.

EKSTERJERO SPALVOS

Pasirink mėgstamiausią

 

 

LENGVO LYDINIO RATLANKIAI

Leiskite jiems suktis

Išskirtinio dizaino lengvo lydinio ratlankiai yra visateisė „SEAT Leon X-PERIENCE“ dalis, be kurios tiesiog neįmanoma įsivaizduoti šio modelio. Puikios eksploatacinės savybės, išskirtinis dizainas ir malonūs šiurpuliukai – tai savybės, kurias gali pasiūlyti tik „Leon X-PERIENCE“. Išbandyta. Patvirtinta. Paruošta JUMS.

 

 

INTERJERAS

INTERJERAS

Nuotykių siela

Sėdite patogiai? Prisisekite saugos diržus, ir pirmyn! Naujasis „SEAT Leon X-PERIENCE“ pasižymi aukštos kokybės patvariomis apmušalų medžiagomis. Kad ir kurią pasirinksite, galite tikėtis išskirtinės kokybės.

 

 

 

APŠVIETIMAS

Spalvoti nuotykiai

Daugiau spalvų jūsų kelionėms suteiks „Multicolour Ambient Lighting“ apšvietimo technologijos. Nesvarbu, kokia jūsų nuotaika, atspindėkite ją pasirinkę vieną iš 8 skirtingų salono apšvietimo spalvų.

AUKŠTESNĖ PAKABA

AUKŠTESNĖ PAKABA

Aukščiau nuo žemės

Dėl aukštesnės pakabos „SEAT Leon X-PERIENCE“ yra 15 mm aukštesnis už kitą savo šeimos narį „SEAT Leon ST“. Tai reiškia, kad „Leon X-PERIENCE“ yra dar universalesnis ir atsparesnis kelyje sutiktiems netikėtumams.

DETALĖS

Esmė slypi mažuose dalykuose

 

 

BAGAŽINĖS TALPA

BAGAŽINĖS TALPA

Erdvė nuotykiams

Kokia bagažinės talpa gali būti per didelė? Kai gyvenate aktyvų gyvenimą, erdvės bagažo skyriuje niekada nebus per daug. Taigi mes pasirūpinome, kad naujasis „SEAT Leon X-PERIENCE“ galėtų pasiūlyti išties talpią 1470 litrų bagažinę. Įspūdinga, tiesa? Dabar belieka suplanuoti savo pramogas ir nevaržomai leistis į kelią jų pasitikti.