TECHNOLOGIJOS

TECHNOLOGIJOS

Modernus tyrinėtojas

Leiskite moderniosioms technologijoms tarnauti jūsų poreikiams ir atsikratyti papildomo streso. Atradę „Wireless Charger“ bevielio įkroviklio ar, pavyzdžiui, „Kessy Keyless System“ sistemos privalumus, daugiau niekada nebenorėsite su jais skirtis.

WIRELESS CHARGER

WIRELESS CHARGER

Važiuokite toliau

Jokių laidų, jokios painiavos jūsų automobilyje. Išsikrovus telefono baterijai galite naudotis „Wireless Charger“ bevieliu krovikliu ir nebesijaudinti, kad liksite be ryšio.

Nereikia rankų!

Užimtos rankos? Jos visada užimtos! Tačiau tai jokia bėda turint „KESSY Keyless“ beraktę atrakinimo sistemą, kuri leidžia atrakinti automobilį nepajudinant nė piršto.

REAR VIEW CAMERA

REAR VIEW CAMERA

Kuris vairuotojas nenorėtų turėti papildomos poros akių pakaušyje? Tai suprasdami SEAT Leon ST kūrėjai pasirūpino „Rear View“ galinio vaizdo kamera, kuri neleis praleisti nė menkiausios detalės jums už nugaros

FRONT & REAR PARKING JUTIKLIAI

FRONT & REAR PARKING JUTIKLIAI

Ši technologija pasirūpins, kad statydamas automobilį būtumėte įspėtas apie galimą susidūrimą su priešais arba gale esančiu objektu. Tai reiškia mažiau įbrėžimų, įlenkimų ir, žinoma, streso.

REAR PARKING DISTANCE CONTROL

REAR PARKING DISTANCE CONTROL

Gera žinoti, kad esate teisingame kelyje. „Rear Parking Distance Control“ sistema rūpinasi, kad statydami automobilį visada būtumėte tikri dėl saugaus atstumo iki gale esančių objektų.

PAPILDOMI PRIVALUMAI

DSG PAVARŲ DĖŽĖ

DSG PAVARŲ DĖŽĖ

Automatinės pavarų dėžės komfortas, suderintas su mechaninei pavarų dėžei būdingu dinamišku. DSG pavarų dėžė patiks visiems, kuriems svarbus sklandus pavarų perjungimas.

RAIN & LIGHT SENSOR

RAIN & LIGHT SENSOR

Lietaus jutikliai automatiškai „lieps“ įsijungti valytuvams. Nesvarbu, koks oras, naujasis SEAT Leon X-PERIENCE yra visada pasiruošęs.

ELECTRIC PARKING BRAKE

ELECTRIC PARKING BRAKE

Pasitikėjimas, kurį jaučiate nuolatos. Net jei esate truputį išsiblaškę, jūsų SEAT Leon X-PERIENCE nepamirš įjungti stovėjimo stabdžio.

4DRIVE

4DRIVE

Jokių kliūčių jūsų kelyje

Turėdamas vieną efektyviausių ir moderniausių „4Drive“ sistemų pasaulyje naujasis „SEAT Leon X-PERIENCE“ gali susidoroti su bet kokiomis kelyje sutiktomis kliūtimis. Naudodama penktos kartos „Haldex“ sankabą „4Drive“ sistema reaguoja į kiekvieną galimą situaciją, neleisdama prarasti dinamiškumo ir sukibimo.

SEAT DRIVE PROFILE

SEAT DRIVE PROFILE

Teisingame kelyje

Vairuodami „SEAT Leon X-PERIENCE“ visada jausitės padėties šeimininku. Tereikia pasirinkti „Normal“, „Sport“, „Eco“ arba „Individual“ važiavimo režimą.