SAGUMAS

SAGUMAS

Tobulas bendrininkas

Dėl moderniųjų technologijų, tokių kaip „Pedestriant Protection“ sistema, su naujuoju „Leon X-PERIENCE“ galite leistis į bet kokius nuotykius ir jaustis saugūs. Išmaniosios technologijos rūpinsis, kad visos sutiktos kliūtys būtų įveiktos.

TRAFFIC JAM ASSIST

TRAFFIC JAM ASSIST

Stresui STOP!

Ar galite įsivaizduoti, kad spūstys gatvėse gali nekelti jokio streso? Tikrai taip – „Traffic Jam Assist“ sistema nustato atstumą iki priešais važiuojančių transporto priemonių ir automatiškai kontroliuoja jūsų automobilio greitį. Jokio nerimo dėl saugaus atstumo.

PEDESTRIAN PROTECTION

PEDESTRIAN PROTECTION

Visada budrus

„Pedestrian Protection“ sistema atpažįsta priešais judančius pėsčiuosius ir įspėja vairuotoją garsiniu signalu. Ignoruojant garsinį signalą, sistema pasitelkia vaizdinį signalą ir automatiškai ima stabdyti automobilį.

HIGH BEAM ASSIST

Žingsniu priekyje

„High Beam Assist“ automatiškai įjungia ir išjungia tolimųjų šviesų žibintus. Jutikliai fiksuoja priešais važiuojančias transporto priemones bei apšviestas gyvenamąsias zonas. Vairuoti naktį daug paprasčiau!

ADAPTIVE CRUISE CONTROL & FRONT ASSIST

ADAPTIVE CRUISE CONTROL & FRONT ASSIST

Prisitaikyti ir mėgautis

Važiuoti greitkeliu dar niekada nebuvo taip paprasta. „Adaptive Cruise Control“ sistema valdys automobilio greitį ir stabdžius, išlaikydama tinkamą atstumą iki priešais važiuojančių transporto priemonių.

DRIVING ASSISTANCE PACK

Lengva gyventi - lengva vairuoti

TIREDNESS RECOGNITION SISTEMA

LANE ASSIST

TRAFFIC SIGN RECOGNITION