Aksesuarai

Aksesuarai

Tai jūsų „Leon“

Automobilis, kurio įvaizdį galite sukurti patys. Jūsų automobilis gali būti jūsų asmenybės atspindys. Rinkitės iš daugybės jūsų „Leon“ skirtų aksesuarų ir kurkite savo stilių.

 AERODINAMINIS PAKETAS

AERODINAMINIS PAKETAS

Su vėju

Demonstruodamas įspūdingą aerodinaminį paketą „SEAT Leon“ yra visada pasirengęs išsiskirti iš minios. Leiskitės į kelią kartu su vėju ir pasitikėkite savo sportiškuoju „Leon“.

KLIJUOJAMOS JUOSTELĖS

KLIJUOJAMOS JUOSTELĖS

„Piktos“ juostelės

„SEAT Leon“ nereikia stengtis atrodyti įspūdingai – šis modelis toks jau yra. Tačiau jeigu norite dar daugiau lenktynių dvasios, baltos klijuojamos juostelės išpildys jūsų norą. Tai sportiškas ir savitas akcentas. Atrodykite nesustabdomi!

BAGAŽO SPRENDIMAI

Vežkite viską, ko jums reikia

Kartais bagažas tampa kelionės trukdžiu. Tik ne vairuojant „SEAT Leon“. Mes pasirūpinome, kad modelis būtų dar universalesnis ir dar labiau pasiruošęs vežti įvairiausią bagažą. Susirinkite daiktus, sukraukite juos į automobilį ir PIRMYN!

APSAUGINIAI AKSESUARAI

APSAUGINIAI AKSESUARAI

Visada puikios formos

Išlaikyti savo „SEAT Leon“ švarų ir gražų nėra taip sunku, kaip manote. Siūlome daugybę aksesuarų, kurie apsaugos automobilį nuo kasdienių įbrėžimų ir aplinkos poveikio. Apsauginiai dėklai, apsauginės gumos ir juostelės, purvasargiai ir kiti aksesuarai leis jūsų automobiliui visada atrodyti naujam ir tvarkingam.