DIZAINAS

DIZAINAS

Modernumo pavyzdys

Naujasis „SEAT Leon“ buvo sukurtas pasiūlyti laikui nepavaldžius, įsimintinus kontūrus, spinduliuoti ypatingą žavesį ir prisitaikyti prie bet kokio gyvenimo būdo. Šis modelis taip pat pasižymi erdvumu, suteikiančiu galimybę laisvesnėms ir patogesnėms kelionėmis.

EKSTERJERO DIZAINAS

EKSTERJERO DIZAINAS

Ikona

„SEAT Leon“ eksterjero dizainas išduoda greito ir veržlaus automobilio charakterį. Kiekviena dizaino linija buvo kruopščiai sumodeliuota ir suderinta išlaikyti stilingą išvaizdą.  Priekinis ir galinis bamperiai sustiprina unikalų šio modelio charakterį.

FULL LED ŽIBINTAI

Šviesesnės kelionės

Naujojo „SEAT Leon“ „Full LED“ žibintai atspindi nesenstantį modelio dizainą. Kai susilieja tobulas dizainas, pažangios technologijos ir saugumas, galite tikėtis lūkesčius pranokstančio rezultato.

 

EKSTERJERO SPALVOS

Pasirinkite mėgstamiausią

 

 

INTERJERO DIZAINAS

Žingsnis vidun

Kurdami naujojo „SEAT Leon“ interjerą dizaineriai nuolatos galvojo apie keleivių, o svarbiausia – apie jūsų patogumą. Erdvumas ir medžiagų kokybė, vairuotojo komfortui pritaikytas naujo dizaino prietaisų skydelis ir LED žibintais papildyta priekinė konsolė  – viskas sukurta įsivaizduojant jūsų pojūčius. Ergonomiškas dizainas suteikia galimybę nevaržomai ir saugiai naudotis visomis automobilio funkcijomis.

 

XCELLENCE

Tinkamai išnaudotos progos

XCELLENCE apdailos paketui priklausantys elementai leidžia ne šiaip gyventi smagiau, bet mėgautis gyvenimu kiekvieną dieną. Pasirinkę šį apdailos paketą iš savo kelionės pasiimsite viską, ką galima pasiimti. Jus džiugins supanti elegancija, prabangios chromo detalės ir kruopščiai išbaigtos linijos.

FR

Dinamiškumas kiekviename žingsnyje

18 colių lengvo lydinio ratlankiai, aliuminio slenksčiai, odinis vairas – tai FR paketo detalės, kurios suteikia „SEAT Leon“ modeliui daugiau dinamiškumo. Tobula išvaizda – tobulam, sportišką dvasią turinčiam automobiliui.

DAUGIASPALVIS APŠVIETIMAS

Spalvingas komfortas


Suteikite savo kelionei daugiau spalvų su „Multicolour Ambient Lighting“ daugiaspalviu apšvietimu. Kad ir kokia būtų jūsų nuotaika, apšvietimo sistemos gamoje rasite ją atitinkančią spalvą.