TECHNOLOGIJOS

TECHNOLOGIJOS

„Smart Tech“

Žengti koja kojon su aktyviu gyvenimo ritmu kartais yra nemažas iššūkis, todėl kasdienybę palengvinančios ir kelionės laiką sutrumpinančios technologijos pažadina palengvėjimo ir džiaugsmo jausmus. Naujasis „SEAT Leon“ tai supranta, todėl yra pasiruošęs pasiūlyti jums naujausias ir pažangiausias technologijas.

 BEVIELIS KROVIKLIS

BEVIELIS KROVIKLIS

Laisvos rankos

Gera visada turėti planą B ir žinoti, kad jis tikrai veiks. Tokį jausmą gali pasiūlyti naujasis „SEAT Leon“. Išsikrovus telefono baterijai jūs visada galite ją pakrauti naudodamiesi bevielio įkrovimo sistema. Jokių laidų, jokių papildomų rūpesčių ir painiavos!

REAR VIEW GALINIO VAIZDO KAMERA

REAR VIEW GALINIO VAIZDO KAMERA

Papildoma pora akių

Kuris vairuotojas nenorėtų turėti papildomos poros akių pakaušyje! Tiesą sakant, „SEAT Leon“ gali jas pasiūlyti. Automobilio šeimininkai gali tikėtis papildomas akis atstojančios „Rear View Camera“ galinio vaizdo kameros. Nepraleiskite nė menkiausios detalės, nė mažiausios smulkmenos jums už nugaros.

FULL LINK TECHNOLOGIJOS

Pramogos kiekvienam

Vairuokite, mėgaukitės garsais, džiaukitės kelione. Valdykite atmosferą automobilyje naudodamiesi „Media Control Funcionality“ sistema, leidžiančia mėgautis išmaniojo telefono ir „Navi System Plus“ sistemos funkcijomis. Nesiskirkite su mėgstama muzika, filmais ar kitais pramogų sistemos privalumais. Patogiame 8 colių ekrane taip pat matysite navigacinės sistemos duomenis.

KOMFORTAS IR TECHNOLOGIJOS

Atsisėskite ir atsipalaiduokite

LIETAUS IR ŠVIESOS JUTIKLIS

LIETAUS IR ŠVIESOS JUTIKLIS

Lietaus požymius užfiksavę „Rain Sensor“ jutikliai automatiškai įjungs valytuvus. Tiesiog štai taip! Paprasta, ar ne? O „Light Sensor“ šviesos jutiklis nustatys, kada metas įsijungti žibintams.

KEYLESS BERAKTĖ ATRAKINIMO SISTEMA

KEYLESS BERAKTĖ ATRAKINIMO SISTEMA

Užimtos rankos? Jos visada užimtos! Tačiau tai jokia bėda turint „KESSY Keyless“ beraktę atrakinimo sistemą, kuri leidžia atrakinti automobilį nepajudinant nė piršto.

SEAT DRIVE PROFILE SISTEMA

SEAT DRIVE PROFILE SISTEMA

Gyvenimas gali būti nenuspėjamas, o keliai – ne tokie, kokių tikėjotės pajudėdami iš namų. Tačiau jūsų automobilis visada pasiruošęs netikėtumams. Tereikia pasirinkti „Normal“, „Sport“, „Eco“ arba individualų „Drive Profile“ sistemos vairavimo režimą.