SAUGUMAS

SAUGUMAS

Ramios mintys

Vairuodami naująjį „SEAT Leon“ jūs visada galite jaustis saugūs, o už tai reikia dėkoti pažangiosioms saugumo technologijoms, tokioms kaip „Pedestrian Protection“ pėsčiųjų atpažinimo sistema. Viskas, ko jums reikia kelionėje – minčių ramybė.

TRAFFIC JAM ASSIST

TRAFFIC JAM ASSIST

Be streso

Eismo kamščius paverskite malonia patirtimi.  „Traffic Jam Assist“ apskaičiuoja atstumą nuo kitų automobilių ir kontroliuoja jūsų greitį, palaikydamas saugų ir pastovų atstumą.

PEDESTRIAN PROTECTION

PEDESTRIAN PROTECTION

Visada budrus

Papildomos akys nieko nepraleidžia. „Pedestrian Protection“ sistemos jutikliai užfiksuoja ir garsiniu signalu įspėja vairuotoją apie priešais jį kelią kertantį pėstįjį. Jeigu vairuotojas nereaguoja, sistema dar kartą įspėja vaizdiniu signalu ir automatiškai ima stabdyti automobilį.

EMERGENCY ASSIST
EMERGENCY ASSIST

Rūpinamės jumis

 

Galite atsipalaiduoti žinodami, kad „Emergency Assist“ veikia, kai jums nepavyksta. Ji automatiškai pritaiko stabdžius, kad įspėtų jus ir galiausiai sustabdytų automobilį.

TIREDNESS RECOGNITION

TIREDNESS RECOGNITION

Šviesios akys

Aktyvus gyvenimo būdas kartais lemia didesnį nuovargį, nei norėtume. Vairuojant labai svarbu išlikti budriam, todėl nuovargio požymius atpažinusi „Tiredness Recognition System“ sistema įspės jus apie būtiną mažą pertraukėlę nuovargiui išblaškyti.

ADAPTIVE CRUISE CONTROL

ADAPTIVE CRUISE CONTROL

Papildoma pagalba

Nustatykite norimą greitį ir mėgaukitės kelione. „Adaptice Cruise Control“ sistema pasirūpins jūsų automobilio greičiu, atsižvelgdama į eismą. Taigi, jūs galite nukelti koją nuo pedalo ir atsipalaiduoti.

ATEITIES DETALĖS

„Driving Assistance“

LANE ASSIST

LANE ASSIST

„Lane Assist“ sistema padeda neišklysti iš eismo juostos ženklinimo ribų, įspėja jus, jeigu automobilis pradeda krypti į kitą juostą ir automatiškai grąžina automobilį į teisingą trajektoriją.

 HIGH BEAM ASSIST

HIGH BEAM ASSIST

„High Beam Assist“ automatiškai perjungia tolimųjų ir artimųjų šviesų žibintus. Šios sistemos jutikliai fiksuoja atstumą iki priešais važiuojančių transporto priemonių ir identifikuoja apšviestas gyvenamąsias zonas.

TRAFFIC SIGN RECOGNITION

TRAFFIC SIGN RECOGNITION

„Traffic Sign Recognition“ sistema „bendradarbiauja“ su priekinio vaizdo kamera. Jai priklausantys jutikliai fiksuoja greičio apribojimo, draudimo lenkti ir apie kelių remonto darbus įspėjančius kelio ženklus.